З 2018 року робимо стиль людей крутішим!

На той момент набирала популярність тема хенд-мейду, в інтернеті щодня з'являлися сторінки з виробами ручної роботи особливо зі шкіри. А коли відвідуєш сторінку американських майстрів, то тебе починає розпирати від бажання спробувати створити шедевр. Там завжди все красиво та чудово, професійне обладнання, круто облаштовані приміщення, ідеальні вироби, всі хочуть купити.
Але реальність виявилася іншою. На перші інструменти та шкіру було витрачено кілька тисяч гривень, деякі інструменти довелося замінювати підручними коштами або робити щось схоже, бо бюджету на них не було.

Перші вироби вийшли неймовірно крутими, як тоді здавалося, зараз би вони вирушили прямо на смітник.
Реалізації практично не було, було випробувано тисячу та один спосіб збільшення продажів, і десь місяців через 6-7 ми вирішили спробувати шити сумки. Перші моделі давалися дуже складно, і було практично неможливо нічого не скопіювати, ми тоді трохи грішили)
І як то все почало рухатися, наші навички та знання зростали, якість підвищувалася, вироби почали шукати своїх господарів.

На сьогоднішній день у місті Прилуки ми маємо невелике виробництво, з усім необхідним обладнанням для створення якісних виробів, яке постійно зростає. Основні товари у нас це чохли для ноутбуків та смартфонів, сумки, як жіночі, так і чоловічі, також виготовляємо гаманці, портмоне, косметички, ремені та інші дрібні аксесуари.
Надихаючись роботами світових будинків моди, ми створюємо дизайни, здатні підняти ваш стиль на новий високий рівень. Відчуваємо, де круто, а де так собі. Робимо на совість, чіпляємося до себе за кожну дрібницю. Перфекціонізм не дозволяє нам розслаблятися.

Ми добре навчилися розбиратися в шкірі, вміємо з нею працювати і шалено її любимо. Використовуємо тільки реально круту та високоякісну, адже вона не вся однаково гарна. Якщо шкіра нам не подобається, ми з нею не працюємо, навіть якщо віддають задарма.
В основному використовуємо шкіру Українського, Італійського та Турецького виробництва. На 80% наших виробів шкіра лицьова, із натуральною природною фактурою. Виглядає вона неймовірно круто і дорого.
Так само і в питанні якості шкіри, переконуємось у постачальників у її міцності та стійкості до механічних впливів, а потім проводимо свій тест на витривалість. Тільки після цього сміливо пускаємо її у виробництво.

Думаю розповідати про переваги шкіри перед замінниками не потрібно, ти і так все знаєш. І вибір за тобою, ціна чи якість, чи якість за адекватною ціною.

За час свого досвіду ми зрозуміли, що не можна економити на фурнітурі та супутніх матеріалах. Постійно у пошуках найкращих. І вже зараз на виробах використовуємо такі бренди, як YKK, Ska, Ritza, Idam.

Гонимося за технологіями у виробництві на шаленій швидкості. Не можемо стояти на місці, щодня покращуємо, впроваджуємо, навчаємось. Обладнання наша слабкість, кожен день хочеться щось купити або вдосконалити. Головне, що воно робить наш товар кращим.

Для себе ми поставили планку, завжди тримати якість на топовому рівні, для цього у нас діє гарантія 1 рік на всі вироби. Вона не дозволяє нам, щось зробити погано або використовувати неякісні матеріали, адже все одно доведеться переробити. А для клієнта це впевненість у тому, що його аксесуар прослужить довгий час, і навіть якщо виникнуть пошкодження в процесі носіння, ми завжди на зв'язку і зробимо все можливе, щоб усунути їх.

Ну і головне, то заради чого все це - наші клієнти. Обслуговуємо кожного як рідного. Намагаємося ніколи не змушувати чекати, відповіді за телефоном, месенджером або заявкою. Ідемо на найлояльніші умови з оплати, доставки, обміну тощо.

А коли за все це отримуємо позитивні відгуки, радіємо як діти і починаємо фігачити ще краще, якісніше і швидше)